امروزه همه افراد،شرکت ها ، برندها ، و … برای فروش و تیلبغ خودشون به سمت فضای مجازی سوق پیدا میکنند.چون حدودا تمامی جوامع مختلف در فضای مجازی درگیر هستند به همین منظور فرصتی بی نظیز برای تبلیغ و ارائه خود یا محصول است

بنابراین در این زاستا برای افزایش راندمان تبلیغات و فروش خود به دنیال خدماتی هستند تا بتوانند زودتر یه هدف خود برسند. و گروه تبلیغانی جلوه ناب،خدمات انواع شبکه های اجتماعی را ارائه می دهد،و بستری را فراهم کرده تا افراد علاقمند به بازاریابی و فروش هم بتوانند با دریافت نمایندگی درآمد کسی کنند.

نمایندگی سوشال مدیا جلوه ناب

نمایندگی پنل سوال مدیا جلوه ناب امکان کسب درآمد از طریق فروش سرویس های شبکه اجتماعی اینستاگرام ،تلگرام ،شبکه اجتماعی ایرانی و …. را به شما می‌دهد. تقاضای بسیار بالا برای بازاریابی و تبلیغات شبکه ای اجتماعی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت بزرگ دیگر پنل نمایندگی این است که برای شروع نیاز به مهارت خاص و هزینه بالایی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف جلوه ناب در اختیار شما قرار می‌گیرد.همچنین خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش پنل نمایندگی و همکار خود کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

روش های درآمدزایی

با این نمایندگی شما به سه روش میتوانید درآمدزایی کنید

روش اول :

فروش توسط لینک بازرایابی شما در وب سایت ، جلوه ناب در پنل خود یک لینک بازاریابی برا شما در نظر می گیرد تا توسط این لینک بتوانید در فضای مجازی تلیغ و فروش داسته باشید

روش دوم :

از طریق وب سایت، جلوه ناب برای راحتی و برندسازی شما در این حوزه وب سایت اختصاصی خود با برند و نام خودتان را توسط شرکت آی تی ناب در اختیارتان میگذارد برا این روش کافی است بعد از دریافت نمایندگی از وب سایت آیتی ناب www.itnab.ir  وب سایت مد نظر خود را سفارش دهید.

روش سوم :

در این روش شما سفارش و مبلغ را به صورت دستی از مشتری دریافت می کنید و به صورت دستی در پنل خود در جلوه ناب سفارش را ثبت میکنید تا سفارش ثبت شود.