سلام دوست عزیز امیدوارم حالت عااااااالی باشه

میخوام برات یه فرصت بی نظیر رو معرفی کنم تا بتونی با همکاری با میعادکار درآمد داشته باشی

 

سعی میکنم عامیانه و راحت صحبت کنم تا بتونم منظورمو بهتر برسونم .

میعادکار یه سامانه کاریابی و اعطا نمایندگیه که میاد برای شرکت های مختلف،نیروها،نمایندگان و پرسنلی که نیاز دارن رو تامین میکنه

مثلا شرکت x  میاد با میعادکار قرارداد میبنده میگه نیروها و پرنسلی که من نیار دارم رو از طریق تبیلغاتت، سامانه، بازاریاب و نمایندگانی که داری برام فراهم کن حالا بعضی از کسب و کارها شامل هزینه هستند مثل نمایندگی ها و بازاریابی ها و یعضی ار کسب و کارها به صورت رایگان هستند.

میعادکار بعد از تایید همکاری با شرکت x  میاد نیروهایی رو که شرکت می خواد و احتیاج داره رو به صورت یک کسب و کار ایجاد میکنه و به افراد علاقمند معرفی میکنه تا بتونن از این طریق صاحب شغل و درآمد بشن.

خب تا اینجا فهمیدیم که میعادکار کارش چی هست و چطوری کار میکنه،بریم ببینیم برای من و تو چیکر میکنه؟؟؟؟

حالا میعادکار برای اینکه تبلیغاتش بیشتر بشه و سریعتر بتونه افراد و نیروهای مورد نیاز شرکت ها رو پیدا کنه از افراد علاقمند به بازاریابی و فروش مثل خودت که داری این متن رو میخونی دعوت میکنه تا به عنوان نماینده فروش میعادکار فعالت داشته باشی و راااااااااااحت درآمد کسب کنی.

راه های درآمدزایی به چندروش انجام میشه :

 

روش اول :

در این روش میعادکار میگه هر کسب و کاری که معرفی کردی و به اصطلاح فروختی یک درصدی به عنوان درصد بازاریابی و فروش بهت تعلق میگیره که بعد از ثبت و خرید نوع کسب و کار درصد بازاریابی در پنل کاربری ویژه ثبت میشه که هر لحظه میتونی اون رو برداشت کنی و بعد به حساب بانکی که قبلا ثبت کردی واریز میشه.

مثلا : شما یک نمایندگی پنل پیامکی رو به یک شخص معرفی میکندی و اون کسب و کار و نمایندگی رو دریافت میکنه بعد از پرداخت هزینش که ۵۰۰ هزار تومان هست مبلغ ۱۵ درصد که میشه ۱۰۰ هزار تومان به حسابت واریز میشه به همین راحتی . با این کارت هم به بقیه کمک کردی که یک کسب و کار داشته باشن و هم اینکه یک راه درآمدزایی برای خودت ایجاد کردی

روش دوم :

در روش دوم شما باید مهارت آموزش هم بلد باشی

در این روش میعادکار با همکاری سامانه آموزشی تیک آموز بستری رو فراهم کرده تا شما بتونین به عنوان مربی هنرجو بگیرید بهشون آموزش بازاریابی و فروش بدین تا بتونن راندمان فروششون رو ببرن بالا

تو این روش درآمدزایی چندتا نکته وجود داره اینکه داخل سایت تیک آموز به شما چند کلاس میدن که داخل هر کلاس یه تعداد هنرجو میتونین قرار بدین تا بتونین بهشون آموز بدین

نکته بعد بحث محاسیه حق آموزش شماست :

بلاخره شما درین زمان میذارین انرژی میذارین تا بتونین درآمد کسب کنین . به همین منظور چون ساعات آموزش شما قابل ثبت و نیست شاید آموزش شما به صورت حضوری باشه و مدیریت و ثبت این تعدادساعات آموزش غیر قابل انجام برای همین منظور برای اینکه بر اساس شایستگی روش آموزشتون حق آموزش بگیرید تیک آمور میاد بر اسا عملکرد فروش و عملکرد هنرجویان شما در سایت میعادکار براتون به صورت زیرحق آموزش محاسبه میکنه :

کلاس A  دو هنرجو دارید

۱- هنرجوی ۱ : هنرجوی یک در ۱۵ روز مقدار ۱۰ میلیون فروش داشته

۲- هنرجوی ۲ هنرجوی دومتون در ۱۵ روز مقدار ۱۵ میلیون تومان فروش داشته است

حال برای ثبت ساعات آموزشی ۱۰ میلیون تومان یعنی هنرجوی با عملکرد پایین تر ضبدر ۲ میشه و تقسیم به یک میلیون (هر یک میلیون برابر یک ساعت آموزش می باشد ) که با این روش تعداد ساعت شما مشخص میشه هر ساعت آموزش هم برابر ۱۲۰ هزار تومان خواهد بود که بعد از محاسبه به حسابتان واریز و قابل برداشت خواهد بود

روش سوم درآمدزایی :

در روش قبل ، از فروش نمایندگی میعادکار هنرجویان خود حق آموزش میگرفتید . در این روش شما میتوانید از فروش خدمات و یا کسب و کار توسط هنرجویان خود هم حق آموزش داشته باشید .

برای مثال همیان کلاس A شما هنرجویان شما به ترتیب زیر عملکرد فروش داشته اند

هنروجوی ۱ : هنرجوی یک شما ۱۰ میلیون فروش کسب و کارهای میعادکار را داشته

هنرجوی ۲ : هنرجوی دو شما مقدار ۵ میلیون تومان درآمد داشته است

در این روش درآمدزایی درآخر هر ماه حق آموزش شما محاسبه می شود.

کمترین عملکرد شما ۵ میلیون تومان ضرب  ۲ شده و تقسیم به ۲۵۰ هزار تومان (هر ۲۵۰ هزار تومان فروش برابر با یک ساعت آموزش) که می شود ۱۰ میلیون تومان تقسیم به ۲۵۰ هزار تومان برابر با ۴۰ ساعت آموزش که آخر هر ماه بر اساس بودجه بندی هر ماه ارزش ساعات آموزش محاسبه و به پنل کاربری شما واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود.

نظرت چیه شروع کنیم ؟؟؟

فقط کافیه داخل سایت میعادکار ثبت نام انجام بدی که به صورت کاملا رایگانه،بعد از ثبت نامت از پنل کاربری پنل ویژه رو میزنی و مجدد برای ثبت نام در پنل ویژه و امور مالی خودت ثبت نام انجام میدی . برای ثبت نام حتما باید یک کد معرف داشته باشی که خوب حتما وقتی داری این متن رو میخونی یکی بهت این سایت رو معرفی کرده که کد معرفش رو میگیری و ثبت میکنی اگر نداشتی میتونی با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۱۱۹۰ تماس بگیری تا بهت کد معرف داده بشه.