خرید نمایندگی پنل پبامکی ویژه

با اخذ نمایندگی پنل پیامکی ویژه می‌توانید به صورت مستقل و از طریق سایت اختصاصی، فروش پنل پیامک را شروع کنید.

برای کسب درآمد از طریق نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به دانش خاصی نبوده و جلوه ناب  راهنمای استفاده از نمایندگی پنل اس ام اس و آموزش‌های لازم برای فروش سامانه پیامک را از طریق ویدیو آموزشی و کتاب الکترونیکی در اختیارتان قرار می‌دهد.

افزایش تعداد فروشگاه‌های اینترنتی و استفاده از وب‌سرویس ارسال پیامک برای تایید شماره موبایل و تشکر از خرید و تقاضای بالا در حوزه بازاریابی پیامکی نشان‌دهنده این است که با اخذ نمایندگی پنل ارسال پیامک می‌توانید سهمی از این بازار گسترده را داشته باشید و درآمد کسب کنید.

خرید نمایندگی سامانه پیامک به شما اجازه می‌دهد رئیس خودتان باشید. شما صاحب این بیزینس هستید و تمامی تصمیم‌های مرتبط فروش و خدمات پس از فروش را شما انجام می‌دهید. قیمت سامانه پیامک را آن طور که می‌خواهید تنظیم می‌کنید، وب‌سایت فروش سامانه پیامک را مطابق با سلیقۀ شخصی خود طراحی می‌کنید و تبلیغات را آنطور که دوست دارید انجام می‌دهید و هیچ دخالتی از شرکت جلوه ناب انجام نمی شود، اما در صورت درخواست راهنمایی شما را از طریق تیکت پشتیبانی راهنمایی خواهیم کرد.

 

مزایای نمایندگی سامانه پیامک

  • خط خدماتی برای شما و تمام کاربران شما
  • خطوط اختصاصی ۱۴ و ۱۵ رقمی رایگان برای شما و تمام کاربران شما
  • قابلیت جذب نامحدود کاربر و نماینده بدون پرداخت هزینه
  • ارائه سایت ورود کاربران با نام و برند نماینده

 

 

 

قالب سایت برای سایت سامانه پیامک

در شروع کار برای راه اندازی وب‌سایت فروش سامانه پیامک لازم نیست یک برنامه ‌نویس استخدام کنید، زیرا شرکت آیتی ناب قالب وردپرس برای سایت سامانه پیامک از وب سابت آیتی ناب برای شما در کمترین زمان ممکن  از آنجا که وردپرس انعطاف پذیری بسیاری بالایی دارد هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌شود و شما می‌توانید تغییرات را در قالب به صورتی که می‌خواهید انجام دهید.

ساب دامنه و یا دامنه اختصاصی برای ورود کاربران

کاربران شما برای ورود به حساب کاربری خود نیازی نیست که از سایت جلوه ناب وارد حساب کاربری خود شوند تمام این اتفاقات از طریق ساب دامنه شما اتفاق می افتد و در هیچ قسمتی از سایت و پنل پیامک اسمی از جلوه ناب ذکر نشده است. لوگو، درگاه پرداخت، اطلاعات تماس و حساب، رنگ قسمت های مختلف سامانه پیامکی و… را می‌توانید به صورت کامل تغییر دهید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. شما می‌توانید از صفحه پیش فرض که توسط جلوه ناب تهیه شده است استفاده کنید یا اینکه صفحه ورود کاربرانتان را از طریق وب سرویس به صورت کامل شخصی سازی کنید تا حتی صفحه ورود به سامانه پیامک شما نیز متفاوت باشد.

 

نیازی به خرید شارژ نیست

در اکثر شرکت های نمایندگی سامانه پیامک برای اینکه کاربران شما بتوانند به صورت اینترنتی پنل پیامکی خود را شارژ کنند، شما می‌بایست از قبل شارژ پیامکی خریداری کنید (که ۹% مالیات هم از آن کسر می شود) و بعد این شارژ خود را بفروشید بنابراین دائما می بایست مبلغی از حساب بانکی شما در سامانه پیامکی مسدود بماند اما در سامانه پیامک جلوه ناب قضیه کاملا متفاوت است  و نیازی به خرید شارژ نیست. زمانی که کاربر شما قصد خرید شارژ دارد به درگاه پرداخت ما متصل شده شارژ را از طریق درگاه بانکی ما خریداری می کند و در درگاه پرداخت هیچ اسمی از جلوه ناب نیست، سود شما محاسبه شده و به حساب شما واریز می‌شود با این روش می‌توانید مطمئن باشید که حساب بانکی شما برای شروع کار خالی نخواهد شد. اگر هم تمایل داشته باشید، می‌توانید شارژ خریداری کنید تا کاربر برای خرید شارژ پنل پیامک به درگاه پرداخت شما متصل شود؛ به هر حال انتخاب و تصمیم با شماست.

 

نمایندگی سامانه پیامک دائمی

نمایندگی پنل اس ام اس جلوه ناب به صورت دائمی و مادام العمر بوده و در سال‌های آتی هیچ هزینه‌ای بابت تمدید قرارداد نمایندگی سامانه پیامک دریافت نمی شود. همچنین شارژ پیامک درون سامانه پیام کوتاه شما بدون تاریخ انقضا است. بابت ساخت کاربر  هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما بدون پرداخت هزینه اضافه می‌توانید نا محدود کاربر تعریف کنید.

 

معایب نمایندگی سامانه پیامک

یکی از معایب نمایندگی پنل پیامک پتانسیل کسب درآمد بالای از پنل اس ام اس است این مورد از آن جهت به عنوان یک عیب محسوب می‌شود که افراد زیادی به دنبال اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه هستند که این باعث افزایش تعداد رقبا شده که البته با اراده قوی و پشتکار بالا این موضوع نیز حل می‌گردد و می‌توانید درآمد بالای از نمایندگی سامانه پیامک داشته باشید.

 

تعلل نکنید همین امروز برای خرید نمایندگی سامانه پیامک از جلوه ناب اقدام کنید. اگر نگران درامد نمایندگی پنل اس ام اس هستید مطلب بعد توجیه درامد نمایندگی سامانه پیامک را مطالعه نمایید.

۰۱ایجاد نامحدود کاربر

بابت ساخت کاربر و فروش نمایندگی پنل اس ام اس هیچ هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

۰۲ایجاد بی نهایت نمایندگی مشابه 

با دریافت نمایندگی پنل پیامکی ویژه شما میتوانید بی نهایت پنل پیامکی با امکاناب مختلف به فروش برسانید و در آمد داشته باشید 

۰۲خط خدماتی اشتراکی (بدون سفته)

خطوط خدماتی و سیمکارت به صورت رایگان در اختیار شما و کاربرانتان می‌باشد.

۰۳بدون نیاز به خرید شارژ

نیازی به خرید شارژ توسط شما نیست، کاربر شما می تواند مبلغ دلخواه خود پنل پیامکی را شارژ کند.

۰۴طراحی سایت فروش پنل

با دریافت هزینه سایت فروش و قالب سایت ارسال پیامک به‌صورت اختصاصی برای شما ساخته می‌شود

۰۵فروش پنل به مبلغ دلخواه

هیچ محدودیتی از سمت ما برای قیمت گذاری فروش پنل یا پیامک وجود ندارد.

۰۶درگاه پرداخت اختصاصی

قابلیت اتصال سامانه پیامک به درگاه پرداخت اختصاصی زرین پال، ملت و پارسیان

۰۷مشاوره SEO و بهینه سازی سایت

برگزاری جلسات ویدئویی ماهیانه برای تحلیل سئو و مشاوره از طریق skype

۰۹نمایندگی فروش دستگاه ذخیره شماره

با خرید نمایندگی سامانه پیامک نمایندگی فروش دستگاه ذخیره شماره موبایل به شما داده می‌شود.

۱۰اپلیکیشن ارسال پیامک

با دریافت هزینه اپلیکشن اندروید ارسال پیامک به‌صورت اختصاصی برای شما ساخته می‌شود

نحوه درامد اینترنتی نماینده پنل اس ام اس

فروش پنل پیامک

موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه، وب سایت های اینترنتی و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش روزانه یک پنل پیامکی (۳۰ پنل پیامک در ماه) حدود ۳ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

 

فروش خط اختصاصی

کاربران شما برای دریافت پیامک به خط اختصاصی نیاز دارند، سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط ۱۴ و ۱۵ رقمی اپراتور ۵۰۰۰ را به صورت رایگان در اختیار کاربران و نمایندگان قرار می دهد، شما هم می توانید این خطوط را رایگان به کاربرانتان بدهید یا هزینه دریافت کنید و بابت فروش خطوط اختصاصی با تعداد ارقام کمتر می توانید از فروش خط اختصاصی برای سامانه پیامک نیز درامد کسب نمایید.

فروش شارژ پنل پیامک

کاربران شما برای ارسال پیامک می بایست پنل پیامکی خود را شارژ کنند و به شما بر اساس قیمت گذاری خود می توانید از فروش شارژ برای سامانه پیامک درامد داشته باشید، با افزایش تعداد کاربران حجم ارسال پیامک های شما و کاربرانتان بیشتر به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز ۱۰۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۳ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانۀ شما از طریق فروش شارژ پنل پیامکی  برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی روزانه ۳۰۰ هزار تومان (ماهیانه ۹ میلیون تومان) خواهد بود.

 

سفارش ارسال پیامک انبوه برای سراسر کشور

شما با خرید نمایندگی پنل پیامک می‌توانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید و از انجا که تعرفه ارسال پیامک در نمایندگی پنل اس ام اس از پنل پیامک عادی کمتر است می توانید هزینه ارسال پیامک و همراه با سود را از مشتری دریافت کرده و پیامک تبلیغاتی مشتری را ارسال کنید، این قابلیت نمایندگی پنل اس ام اس برای دفاتر پیشخوان دولت بسیار مناسب و کاربردی است.

 

آیا نمایندگی پنل اس ام اس پولساز است؟

نمایندگی سامانه پیامک یک شغل پاره وقت است شما میتوانید به هر فروشگاه  مغازه و… مراجعه کنید و برای تبلیغات ارسال پیامک انبوه یا خرید پنل پیامک را پیشنهاد دهید. همچنین با استقبال مردم از فروشگاه های اینترنتی، مدیران فروشگاه‌های اینترنتی برای وب سرویس احراز هویت کاربران سایت به سامانه پیامک نیاز دارند که این مورد می تواند یک بازار بکر را برای شما ایجاد کند.

شما با دریافت نمایندگی پنل پیامک صاحب یک برند مجزا هستید و هیچ  اسمی از جلوه ناب نیست و می‌توانید به عنوان یک مجموعه جدید و مستقل فعالیت کنید. تیم  جلوه ناب پشتیبان شما بوده و تمام امکانات زیر ساخت را برای شما فراهم می‌کند.

شرایط دریافت نمایندگی پنل اس ام اس

قبل از خرید نمایندگی پنل اس ام اس مقاله مزایای نمایندگی سامانه پیامک جلوه ناب را مطالعه نمایید تا از خدماتی که فراز اس ام اس در اختیار نمایندگان قرار می دهد آگاه باشید. کسب درامد اینترنتی به دلیل انجام کار به صورت پاره وقت، می‌تواند شغل بسیار مناسبی برای افراد خانه دار، دانشجویان، کارمندان و… باشد. درامدی که از طریق نمایندگی پنل اس ام اس بدست می اورید میتواند تا چند ده میلیون تومان در ماه باشد که از حقوق یک کارمند بسیار بیشتر است.

در ابتدا کار برای خرید نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به دفتر حضوری نمی باشد و می توانید راه اندازی کسب وکار خود را به صورت خانگی و دورکار شروع کنید به مرور زمان و باگسترش تعداد مشتریانتان پیشنهاد می کنیم برای پشتیبانی کاربران دفتر حضوری نیز داشته باشید.

برای شروع کسب درامد از طریق نمایندگی پنل اس ام اس به صفحه نمایندگی پنل اس ام اس مراجعه نمایید و نمایندگی سامانه پیامک را برای کسب درامد اینترنتی سفارش دهید و کسب درامد اینترنتی را از همین امروز آغاز نمایید.

پنل دمو

میتوانید قبل از خرید نمایندگی پنل دمو را مشاهده کنید.تا محیط و فضای پنل آشنا بشید.

نام کاربری : demonamayande

رمز عبور :